Стіл дерев'яний обідній розкладний Тіроль Ашкелон

влевовправо
Стіл розкладний дерев'яний обідній Тіроль Ашкелон
Круглий класичний стіл Тіроль Ашкелон стане прикрасою Вашого приміщення і дозволить розмістити гостей на сімейному заході. Стіл може бути як розкладний так і не розкладний. Виготовляється з деревини вільхи і ясена. Винятком є стільниця столу, яка виконана з плити МДФ і покрита шпоном натурального дерева або пластику. Більше 20 варіантів фарбування деревини дозволять індивідуально підійти до вибору Вашого столу.
Пластик:

| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Можливість розкладки | Розкладний |
| Розміри(см.) | Ø80 + 30 см, Ø90 + 30 см, Ø100 + 30 см |
| Вид | Обідні столи |
| Матеріал стільниці | МДФ + шпон, МДФ + пластик |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Висота | 76 см |
| Форма | Круглий |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 30 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 76 мм |
| Довжина столу | 80 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 80 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 110 мм |
| Ширина столу | 80 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дерево | Вільха |
| Розмір (") | 80*80 (вставка 30) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 292 ₴











Відправка з 23 квітня 2026