Крісло плетене з ротанга Неаполь-Лайт

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 1114675055
Відправка з 04 травня 20264 965 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло плетене з ротанга Неаполь-Лайт
Крісло плетене з ротанга Неаполь-Лайт виконано в глибокій високій посадці і може легко приставляться до будь-якого обіднього столу під час трапези, а після (за потреби) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такий мобільністю крісло зобов'язана штучного ротангу. Цей унікальний матеріал, з якого виріб плететься нашими майстрами вручну, що забезпечує йому і стовідсоткову стійкість до морозів, вологи і ультрафіолету, що дозволяє експлуатувати крісло на відкритому повітрі цілий рік. Це не може не радувати романтиків!
Ця модель популярна в чорному, коричневому, графіте і білому кольорах.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 79 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 965 ₴







