Диван Папасан

влевовправо
Диван Папасан
Оригінальний дизайн дивана Папасан як не можна краще підходить для відпочинку та приємного проведення часу. Унікальна конструкція дивана дозволяє Вам змінювати положення сидіння за допомогою ременів, якими воно кріпиться до основи, мабуть, це єдиний диван, який можна підлаштувати під себе. Цей предмет меблів настільки незвичайний, що доречний в найрізноманітніших інтер'єрах. Його можна розташувати в холі готелю чи ресторану, у вітальні, на веранді, навіть під відкритим небом він буде виглядати гармонійно.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 164 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Додатково | Підвісна система - 945 грн, скло на підставку-768 грн. |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтік





Колір тканини на вашому комп'ютері може відрізнятися від кольору тканини в живу з-за особливостей монітора.
Розмір текстилю для сидіння 1600*1300
Вартість подушки від 1540 грн. в залежності від категорії тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Декор | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 482 ₴



Відправка з 04 травня 2026