Стілець із ротанга Блюз

влевовправо
Стілець із ротанга Блюз
Стілець Блюз – це, мабуть, самий популярний стілець PRADEX за всю історію компанії.
При зовнішній простоті секретів у цій моделі кілька: по-перше, стілець розрахований на тривале сидіння без втрати комфорту. По-друге, модель легко штабелируется, що забезпечує компактне зберігання цієї меблів. Це особливо важливо для кафе, дач, літніх резиденцій, де актуальне питання економії місця.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 57.5 см |
| Глибина | 59 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 944 ₴






Відправка з 04 травня 2026