Диван з ротанга Парадіз Лаунж з одним підлокітником

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 1120093716
Відправка з 04 травня 202613 821 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван з ротанга Парадіз Лаунж з одним підлокітником
Диван з ротанга Парадіз Лаунж з одним підлокітником– неймовірно стильний і комфортний. Диван виготовлений з алюмінію і декорований штучним ротангом, тому може використовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі, як меблі для заміського клубу, дачні меблі, меблі для альтанки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 132 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота | 81 см |
| Висота сидіння | 34 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтик





Цвет ткани на вашем компьютере может отличаться от цвета ткани в живую из-за особенностей монитора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | штучний ротанг |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 821 ₴





