Диван з ротанга Парадіз тримісний

влевовправо
Диван з ротанга Парадіз тримісний
Диван з ротанга Парадіз тримісний– неймовірно стильний і комфортний. Диван виготовлений з алюмінію і декорований штучним ротангом, тому може використовуватися в приміщеннях і на відкритому повітрі, як меблі для заміського клубу, дачні меблі, меблі для альтанки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 162 см |
| Глибина | 69 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтік





Колір тканини на вашому комп'ютері може відрізнятися від кольору тканини в живу з-за особливостей монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 389 ₴




Відправка з 04 травня 2026