Крісло з ротанга Парадиз
Топ

влевовправо
Крісло з ротанга Парадиз
Легке і елегантне, крісло Парадіз однаково стильно буде виглядати біля каміна, на дачі і в залі ресторану. Актуальні сьогодні ретро-мотиви подані тут ненав'язливо: в обіграванні плавних ліній, цікавій формі ніжок. Разом з тим у наявності вишукана простота вироби.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтик





Цвет ткани на вашем компьютере может отличаться от цвета ткани в живую из-за особенностей монитора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал | Ротанг |
| М'яка подушка сидіння | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 543 ₴




Відправка з 04 травня 2026