Стіл з ротанга Блюз квадратний

Стіл з ротанга Блюз квадратний
Виконаний з штучного ротанга, стіл Блюз байдужий до вологи, вологи, температурних перепадів і впливу сонячних променів. Легкий і мобільний, він не вимагає спеціального догляду.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 80 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Тоноване скло |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал основи | Штучний ротанг |
| Матеріал стільниці | Штучний ротанг |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 735 ₴


Відправка з 04 травня 2026