Стильний обідній стіл з масиву дерева не розкладний Гектор

- Під замовлення
Відправка з 30 квітня 2026від 22 995 ₴
Уявіть собі стіл, який не просто виконує свою функцію, а й створює особливу атмосферу у вашому просторі. Гектор - це саме такий стіл. Його витончені заокруглені краї стільниці з масиву дерева (20+20 мм) не лише приємні на дотик, а й візуально пом'якшують інтер'єр, додаючи йому нотки затишку та гармонії.
Міцні металеві ніжки чорного кольору підкреслюють природну красу дерева та надають столу сучасного вигляду. Гектор ідеально впишеться як у класичний, так і в сучасний інтер'єр, ставши його центральним елементом.
Виберіть розмір від 160 до 220 см, який найкраще підійде для вашого простору та потреб. Гектор - це не просто стіл, це витвір мистецтва, який стане окрасою вашого дому та місцем, де збиратимуться рідні та близькі.
Не пропустіть можливість додати унікальності своєму інтер'єру. Замовте стіл Гектор вже сьогодні!
| Модель | Розмір ш/д/в | Матеріал | ||||
| олія-віск | натур. лак та бейц+лак | стандартна емаль | Примітки | |||
| Гектор 16 | 850х1600х750 | ясен | 22995 | 25298 | 26558 | |
| Гектор 16 | 850х1600х750 | дуб рустик | 25403 | 27944 | 29344 | |
| Гектор 18 | 950х1800х750 | ясен | 25865 | 28455 | 29869 | |
| Гектор 18 | 950х1800х750 | дуб рустик | 28413 | 31255 | 32830 | |
| Гектор 20 | 950х2000х750 | ясен | 27482 | 30233 | 31745 | |
| Гектор 20 | 950х2000х750 | дуб рустик | 30016 | 33019 | 34678 | |
| Гектор 22 | 1000х2200х750 | ясен | 29792 | 32774 | 34419 | |
| Гектор 22 | 1000х2200х750 | дуб рустик | 32333 | 35567 | 37345 | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YWOOD |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Натуральний |
| Покриття | Лляна олія |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
- Ціна: від 22 995 ₴



