Диван двомісний Верона Лаунж
Топ

влевовправо
Диван двомісний Верона Лаунж
Диван Верона Лаунж - відмінне рішення для актуальних інтер'єрів «Повітря і простір», він не створює враження захаращеного приміщення і відмінно підійде для використання на відкритих терасах або в альтанках. Цю модель можна рекомендувати як меблі для заміського клубу, ресторану, готелю, але він також підійде як меблі для дому або саду. Вишуканість ліній, ажурні просвіти, декорування литими елементами і можливість вибору кольору каркаса на Ваш смак, роблять цю модель прикрасою інтер'єру. Використання алюмінію для каркаса дивана додає практичності: диван легкий і не боїться вологи.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 81 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння без подушки | 25 см |
| Висота подушки | 18 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Жаккард





Велюр





Балтик





Цвет ткани на вашем компьютере может отличаться от цвета ткани в живую из-за особенностей монитора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 см |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Глибина | 690 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 403 ₴




Відправка з 04 травня 2026