Стілець Верона без підлокітників

влевовправо
Стілець Верона без підлокітників - функціональний, зручний обідній стілець, з оригінальним дизайном ніжок, прикрашений литими елементами. Банкет в залі або на літньому майданчику ресторану, обід в вітальні або в садовій альтанці - цю модель можна використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Стілець Верона без підлокітників неймовірно практичний: матеріал, з якого він створений - не схильний до корозії, йому не страшна волога, а форма дозволяє використовувати його як з круглими, так і з квадратними або прямокутними столами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння без подушки | 45 см |
| Висота подушки | 5 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип меблів | стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 080 ₴





Відправка з 04 травня 2026