Крісло дерев"яне з м"яким сидінням Otis натуральний (дуб)

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 30 квітня 20269 750 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасне крісло для кухні, кафе, бару. Міцний каркас із масиву дуба, стійкий до механічних пошкоджень. Оббивка сидіння з тканини високої якості.
М'які сидіння і спинка – велика перевага цієї моделі.
| Габарити | 63 х 57 х 83 см |
|---|---|
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 49 х 50 см |
| Матеріал | Масив дуба / ППУ / Тканина |
| Габарити упаковки | 64 х 58 х 84 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Так |
| Покриття | Лляна олія |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | крісло |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 750 ₴








