Плетений стілець із ротанга Джаз

влевовправо
Стілець плетений із ротангу Джаз
Стілець плетений з ротанга Джаз виконаний в глибокій високій посадці, за потребою переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такий мобільністю стілець зобов'язаний штабелюванню та штучному ротангу. Цей унікальний матеріал, з якого виріб плететься нашими майстрами вручну, забезпечує йому і стовідсоткову стійкість до морозів, вологи та ультрафіолету, що дозволяє експлуатувати крісло на відкритому повітрі цілий рік . Це не може не тішити романтиків!
Ця модель популярна у чорному, коричневому, графіті та білому відтінках.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 71.5 см |
| Висота сидіння без подушки | 42 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Штабелювання | Так |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 459 ₴







Відправка з 04 травня 2026