Лаунж Диван Орбіт-М з тентом

Лаунж Диван Орбіт-М з тентом з широкого ротанга - зручна модель для відпочинку в саду, на терасі, у дворі заміського будинку або дачі. Овальна форма буде гармонійно виглядати в природному середовищі, а розміри дивана дозволять з комфортом розміститися декільком гостям. Тент виробу виконаний з тканини, яка захистить Вас як від палючого сонця, так і від раптового дощу, а якщо Ви вирішите прийняти сонячні ванни, то зможете скласти його, завдяки надійному механізму.
ШТУЧНИЙ РОТАНГ
Широка ротангова стрічка, яка використовується в цій моделі, оригінально пофарбована з переходом кольору, це гарантує унікальність дивана - двох однакових бути просто не може. Лаунж Диван Орбіт-М з тентом Ви можете поселити в приміщенні або під відкритим небом, але легкість матеріалів - ротанга і алюмінію дозволяють без зусиль перенести його. Вологість, ультрафіолет, перепади температур - це те, від чого ми захистили меблі, розробивши і запатентувавши формулу техноротанга.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 207 см |
| Глибина | 140 см |
| Висота | 110 см |
| Висота сидіння без подушки | 38 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність коліщаток | Немає |
- Ціна: 30 038 ₴


Відправка з 04 травня 2026