Стілець барний із плетеного ротангу

Цей барний стілець розроблений дизайнерами PRADEX спеціально для приміщень з барною стійкою: кафе, барів, ресторанів, кухонь-студій. Завдяки цікавому дизайну цій моделі також віддають перевагу в молодіжних інтер'єрах різних speaking-клубів, art-студій і шкіл вивчення іноземних мов.
При фірмовій легкості стілець Барний - стійкий і витривалий меблевий виріб: впевнено себе почувати на ньому можуть люди всіляких комплекцій.
Сучасний матеріал, з якого він плететься нашими майстрами вручну, дозволяє забути про спеціальний догляд: стілець не боїться ультрафіолету, забруднень і пролитої на нього вологи.
Виріб ідеально приставляється до барної стійки або стільниці, а його продумана ергономіка дозволяє максимально розслабитися і отримати задоволення від приємного спілкування в колі цікавих людей!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 103 см |
| Висота сидіння без подушки | 80 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Барний стілець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 4 462 ₴







Відправка з 04 травня 2026