Колекція садових меблів Марокко

Ця модель розроблялася дизайнерами PRADEX спеціально для заміських будинків, вілл і особняків, інтер'єри яких виконані в актуальному східному стилі.
Плетене крісло Марокко вдало поєднує в собі витончену химерність ліній, що нагадує про автентичні східні орнаменти, і європейську стриманість.
Для цієї моделі обрано цікаве орнаментальне плетиво, яке ненав'язливо підтримує східну тему. Ще однією особливістю цього крісла є «оголення» металевих задніх ніжок, що надає виробу неповторної легкості і ажурності. А металеві набалдашники, якими доповнено ніжки крісла Марокко, додають його зовнішності розкоші і вишуканості.
Крісло виконане в глибокій обідній посадці і завдяки своїм габаритам здатне забезпечити комфорт людям різних комплекцій.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння без подушки | 44 см |
| Висота подушки | 5 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Такі ротангові меблі будуть доречні в холах готелів і зимових садах, кал"янних кімнатах і східних ресторанах.
КОЛЬОРИ ВИРОБУ
Модель представлена в відтінках: мокко, кава з молоком і білому перламутрі.
Стіл із серії Марокко - це авторський меблевий виріб PRADEX, виконаний в східному стилі. Легкий невисокий коктейльний стіл Марокко розроблений дизайнерами з урахуванням багатовікових традицій східної культури: його висота підказує, що в інтер'єрі повинен панувати умиротворений лаунжевий настрій, а широка міцна стільниця готова вмістити велику різноманітність вишуканих східних страв.
На такому столі будуть прекрасно виглядати керамічні вази і глечики, прикрашені мозаїкою і традиційним східним розписом, плоске блюдо з фруктами та солодощами, а також ароматична лампа або кальян.
Стільниця виробу заплетена під скло, яке може мати різну ступінь прозорості. Якщо ви обрали східну тему ключовою темою інтер'єру, можна створити додатковий східний колорит, нанесши на скляну поверхню за допомогою повноколірного друку орнаменти, що імітують арабську в'язь, або увічнити улюблений вислів східних мудреців.
Плетений стіл Марокко зроблений з якісного штучного ротанга виробництва компанії PRADEX, а значить - виріб абсолютно не боїться вологи, сонця, грибкових пошкоджень і різких перепадів температури. Стіл чудово експлуатується на відкритих терасах, в садах і зонах відпочинку, створених на березі річки, моря або озера.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 100 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Плетена з тонованим склом |
Вартість вказана за комплект 2 крісла ( без текстиля) + столик
Велюр





Балтик





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Матеріал | Ротанг |
- Ціна: 39 401 ₴








Відправка з 23 квітня 2026

