Крісло ротангове Ківі

влевовправо
Надзвичайно зручне та модне крісло з ротангу. Це та модель, в якій ви себе відчуваєте королевою. Статусна колекція для людей, які люблять комфорт
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння без подушки | 43 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 510 ₴



Відправка з 03 травня 2026