Стілець Твіст

Стілець Твіст - елегантна модель, яка добре підійде для обстановки кафе, літнього майданчика ресторану або заміського клубу. Використання текстильного шнура в дизайні меблів - нова і стильна ідея, яка прийшла до нас з Європи. Крісло виконане в глибокій обідній посадці, дуже містке, дозволяє використовувати додаткові подушки для комфорту і складе прекрасний комплект з обідніми столами наших колекцій.
Алюмінієвий каркас цієї моделі не схильний до корозії і володіє фірмовою легкістю, а декорування шнуром дозволяє використовувати крісло під відкритим небом, тому що поліпропілен НЕ розмокає, швидко висихає, не вигоряє на сонці і не боїться перепадів температури і інших сюрпризів погоди.
Невід'ємна частина затишного інтер'єру - подушки. Ви можете замовити як секційні, так і декоративні подушки для Крісла Твіст. Великий асортимент зносостійких тканин дозволить Вам зробити найкращий вибір, а якщо Вам потрібно щось зовсім особливе, то ми можемо запропонувати нанесення повнокольорового принта.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 59 см |
| Глибина | 60 см |
| Висота | 82 см |
| Висота сидіння без подушки | 43 см |
| Висота подушки | 5 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| М'яка подушка сидіння | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 820 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Ширина стільця | 590 мм |
- Ціна: 6 477 ₴








Відправка з 10 травня 2026