Диван Брюссель двомісний

Диван Брюссель двомісний- великий і зручний для відпочинку. Синтетичний шнур - знахідка для тих, хто хотів би поєднати текстиль і можливість експлуатації меблів на відкритих майданчиках. Літня тераса кафе, сієста на дачі в саду або біля басейну - ця модель не боїться будь-яких умов.
Каркас дивана зроблений зі сталі, і покритий порошковою фарбою.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 88 см |
| Висота | 70 см |
| Висота сидіння без подушки | 25 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Матеріал каркасу | Сталь, алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | метал, текстиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 554 ₴


Відправка з 03 травня 2026