Стілець барний Floki натуральний (дуб)

влевовправо
Сучасний стілець для кухні, кафе, бару. Ергономічна спинка, широке сидіння - на такому стільці хочеться відпочити. Міцний каркас із масиву дубу або ясена, стійкий до механічних пошкоджень. Оббивка сидіння з тканини.
Характеристики
| Тип | барні |
|---|---|
| Габарити | 47 х 53 х 96 см |
| Висота посадки | 77 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 43 х 38 см |
| Матеріал | масив дубу, ясена/ППУ/тканина |
| Габарити упаковки | 48 х 62 х 99 см |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 96 мм |
| Глибина табуретки | 47 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 77 см |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 160 ₴







Відправка з 16 квітня 2026