Сучасний стілець для кухні, кафе, бару. Ергономічна спинка, широке сидіння - на такому стільці хочеться відпочити. Міцний каркас із масиву дубу або ясена, стійкий до механічних пошкоджень. Оббивка сидіння з тканини.
Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 47 х 56 х 77 см |
| Висота посадки | 47 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 43 х 38 см |
| Матеріал | Масив дубу/ППУ |
| Габарити упаковки | 50 х 72 х 97 см |
| Кількість в упаковці | 2 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Покриття | Масло+віск |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 77 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 330 ₴











