Банкетка в спальню із натурального дерева
На ній Вам буде комфортно за столом, у передпокої та в альтанці на дачі. Оббивку та тонування деревини Ви можете підібрати на свій смак та колір.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха, ясен), яке пройшло підготовку (сушіння до 8% вологості), необхідну для використання у внутрішніх приміщеннях. Деталі тоновані в обраний Вами колір, покриті 2-х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. Внутрішній каркас банкетки виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
| Тип | Банкетка |
| Вид | Кухонні |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Фарбування деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал корпусу | Деревина |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 37 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ножки | Прямые |
| Спинка | Нет |
| Гарантія | 18 місяців |
| Бренд | Аскалон |
| Вага | 10 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴



