Шезлонг або лежак це ідеальне рішення для створення затишної зони в вашому саду, на терасі або біля басейну.
Після активного робочого дня можна розслабитися. Влаштуйте релакс-зону на дачі або терасі. Розмістіть поруч із шезлонгом невеликий столик для напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 38 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴



