Барний стілець Логан

влевовправо
Барний стілець Логан - практичний і одночасно комфортний, адже спинка стільця вигнутої форми допоможе розслабитися. Стілець Логан стане не лише функціональним елементом, а й стильним акцентом у приміщенні. Широке сидіння, округла форма спинки - конструкція стільця Логан продумана до дрібних деталей, і людині, що сидить в ньому, буде комфортно і зручно. Цей стілець готовий виконувати свої прямі обов'язки, а саме радувати користувачів своїм зовнішнім виглядом та надавати їм комфортне, зручне місце для відпочинку, він може стати як прикрасою будь-якого дизайнерського інтер'єру, так і вірним помічником у розміщенні членів сім'ї, друзів, родичів, гостей та просто відвідувачів у будь-якій обідній зоні чи зоні відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ашкелон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Барний стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1070 мм |
| Глибина табуретки | 560 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 770 см |
| Деревина | Вільха |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴










Відправка з 16 квітня 2026