Диван-банкетка Отіс

влевовправо
Банкетка або диван Otis з каркасом з натурального дуба - це елегантне і зручне рішення для вашого інтер'єру. Її вишуканий дизайн та висока якість матеріалів роблять її чудовим доповненням до будь-якого приміщення.
Диван - двійка, тобто розрахований на 2 персони.
Каркас банкетки виконаний із міцного натурального дубу, який надає їй міцності та надійності. Це забезпечує довговічність виробу та дозволяє використовувати його протягом тривалого часу.
М'яка спинка та сидіння диванчика Otis мають фанерний каркас з товстим шаром пінополіуретану. Це забезпечує комфортне сидіння та оптимальну підтримку спини. Високоякісна оббивка з м'якої тканини надає банкетці розкішного вигляду і додає їй шарму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння | 47 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота | 83 см |
| Подушка сидіння | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральное дерево |
| Основні | |
| Наявність спального місця | Нет |
| Тип дивана | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 990 ₴






Відправка з 23 квітня 2026