Диван м"який розкладний Карре

влевовправо
Гарний і сучасний диван Carre неодмінно стане прикрасою вашого інтер'єру. Запропонована модель легко розкладається і має просторе спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення, вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладки- Єврокнижка, відрізняється простотою у використанні і стійкістю до інтенсивних навантажень.
Переваги:
- Простий та надійний механізм трансформації.
- Місткий білизняний короб.
- Міцний і зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип і колір оббивної тканини.
Використовувані матеріали в дивані Carre/Карре
- Наповнення. Сидіння та спинка наповнені екологічно чистим пінополіуретаном. Це штучна піна нового покоління, що забезпечує неперевершений комфорт під час відпочинку. Наповнювач добре пропускає повітря, не дозволяючи накопичуватися пилу та волозі.
- Каркас. Складається з ДСП, ХДФ і ЛДСП. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.
Вартість вказана в першій категорії тканини.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofino |
| Країна виробник | Україна |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 94 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 125 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ХДФ, ЛДСП, ДСП |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 90.5 см |
| Довжина дивану | 219 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 535 ₴







Відправка з 23 квітня 2026