Прямий диван Prime/Прайм

влевовправо
Прямий диван Prime виконаний у незвичайному дизайні. Поворотний механізм трансформації дозволяє перетворити його в просторе спальне місце. В розкладеному виді виріб нагадує ліжко з м'якими узголів'ям. А вбудовані в нього приліжкові тумбочки істотно підвищують функціональні можливості дивану.
Переваги моделі:
- Простий в експлуатації механізм розкладки.
- Спальне місце з ортопедичними властивостями.
- Підходить для щоденного сну.
- Місткий короб для білизни.
- Різноманіття варіантів оббивки.
.jpg)
Використовувані матеріали в дивані Prime/Прайм
- Для виготовлення виробу на фабриці використовуються:
- Наповнення. Під оббивкою розташований екологічно чистий і гіпоалергенний пінополіуретан. Матеріал володіє пружністю, еластичністю і повітропроникністю. У ньому не накопичуються пил і волога. ППУ добре тримає форму і створює комфортні умови для сну.
- Каркас. Виготовлений з міцних матеріалів - дерева, ДСП і фанери. Завдяки цьому забезпечується особлива надійність, довговічність і зносостійкість виробу. Хромовані ніжки витримують велику вагу і не піддаються впливу навколишнього середовища
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofino |
| Країна виробник | Україна |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Колір | Різні кольори |
| Механізм трансформації спального місця | Поворотний механізм |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 109 см |
| Довжина дивану | 235 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 31 335 ₴










Відправка з 23 квітня 2026