Плетений стілець із ротанга Неаполь

влевовправо
Плетений стілець із ротанга Неаполь
Стілець плетений із ротанга Неаполь виготовлений у глибокій високій посадці та може легко приставлятися до будь-якого обіднього столу під час трапези, а після (потрібності) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такою мобільністю стілець зобов'язаний штучному ротангу. Цей унікальний матеріал, з якого виріб плететься нашими майстрами вручну, забезпечує йому та стовідсоткову стійкість до морозів, вологи та ультрафіолету, що дає змогу експлуатувати крісло на відкритому повітрі цілий рік. Це не може не тішити романтиків!
Ця модель популярна в чорному, коричневому, графіті та білому відтінках.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 61 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Спинка | ротанг |
| Тип меблів | крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 180 ₴







Відправка з 23 квітня 2026