Крісло з ротанга Блюз

влевовправо
Крісло з ротанга Блюз
Крісло з ротанга Блюз виготовлене в глибокій високій посадці та може легко приставлятися до будь-якого обіднього столу під час трапези, а після (за потребою) переміщатися в іншу зону інтер'єру. Такою мобільністю крісло зобов'язане штучному ротангу. Цей унікальний матеріал, з якого виріб плететься нашими майстрами вручну, забезпечує йому та стовідсоткову стійкість до морозів, вологи та ультрафіолету, що дає змогу експлуатувати крісло на відкритому повітрі цілий рік. Це не може не тішити романтиків!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Ширина | 61 см |
| Глибина | 63 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота подушки | 4 см |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Текстиль | Не входить у вартість |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | штучний ротанг |
| Спинка | штучний ротанг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 219 ₴




Відправка з 30 квітня 2026