Стілець м"який з підлокітниками Тор

влевовправо
Стілець м"який з підлокітниками Тор - це унікальний дизайн, створений для сучасних інтер'єрів. Його зручна спинка та підлокітники забезпечать вам комфорт при сидінні. Каркас стільця виготовлений з дуба, що забезпечує його міцність і довговічність.
Висота: 860
Глибина: 600
Ширина: 600
Висота сидіння: 520
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Карпат |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | крісло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Категорія тканини | 1-я категорія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 240 ₴




Відправка з 30 квітня 2026