Крісло-кокон Цитрус Рональд

влевовправо
Новинки!!!
Початок сезону і хочеться чимось потішити себе, зробити собі настрій.
Нові моделі коконів стануть улюбленим місцем відпочинку для всієї вашої родини.
Вартість вказана без подушки.
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 190 см |
| Матеріал каркасу | Сталь |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип гойдалки | Одномісна не розкладна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 987 ₴






Відправка з 16 квітня 2026