Дерев"яний стілець Чикаго

влевовправо
Стілець Чикаго – це втілення міцності та естетики. Дубовий каркас забезпечує надійність і довговічність, поєднуючись з витонченим дизайном. М'яке сидіння та спинка мають анатомічну форму для максимального комфорту, плавно переходячи у підлокітники, що додає оригінальності та вишуканості дизайну.
Ця модель гармонійно поєднується з інтер'єрами в різних стилях, додаючи їм особливого шарму і комфортності.
Вартість вказана в дубі та 1 категорії тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Виробник | Меблі Карпат |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Лляна олія |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 250 ₴





Відправка з 07 травня 2026