Опора Ibiza Soft h-725 400х400 / 6 мм чорна

Металева опора для столу Ibiza виготовлена із міцної профільної труби з круглим перетином діаметром 60 та 30 мм та товщиною стінки 1,5 мм, що забезпечує стабільність та довговічність конструкції. Квадратна з закругленими кутами основа з листового металу товщиною від 6 до 8 мм, залежно від модифікації, надає опорі надійності та стійкості.
Опора оснащена регульованими "п'ятами" на ніжках, які дозволяють коригувати висоту та нівелювати нерівності підлоги, забезпечуючи ідеальну горизонтальність столу. Кріпильна пластина товщиною 4 мм з отворами для кріплення до стільниці забезпечує надійне та міцне з'єднання з верхньою частиною столу.
Поркаска опори виконана порошковим методом, що забезпечує тривалий термін служби покриття. Може бути пофарбована в будь-який колір за каталогом RAL.
Ця опора підходить для круглих столів діаметром від 500 до 900 мм та квадратних столів від 500х500 до 900х900 мм (залежно від модифікації опори та ваги стільниці), забезпечуючи ідеальну підтримку для вашого столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LOVKO |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91860120 |
| Габарити (ШхГхВ) | 40 х 40 х 72,5 см |
| Габарити упаковки | 42 х 42 х 3 см / 20 х 25 х 72 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 2 в 2 |
| Назва | Опора Ibiza Soft h-725 400х400 / 6 мм чорна |
| Назва модифікації | Опора Ibiza Soft h-725 400х400 / 6 мм чорна |
| Розділ | Опори для столів |
| Розмір основи | 400х400/6 мм |
| Ціна | 3280.00 |
- Ціна: 3 280 ₴











