Лаунж крісло Chill дуб натуральний

Стильне та затишне лаунж крісло Chill — ідеальне доповнення до сучасного інтер’єру. Каркас виконаний із масиву дуба, який відзначається високою міцністю та природною текстурою, що надає виробу елегантності. Геометрична форма робить крісло виразним акцентом у будь-якому просторі.
М'яке сидіння оббите якісною тканиною, яка приємна на дотик і легка у догляді. Дуже широкий вибір тканин доступних на замолвення.
Ергономічний дизайн забезпечує комфортний відпочинок, чи то читання книги, спілкування, чи релакс після довгого дня.
Крісло Chill стане чудовим вибором для вітальні, кабінету або зони відпочинку. Натуральні матеріали та мінімалістичний стиль пасуватимуть до сучасних, скандинавських та еко-інтер'єрі
Звертаємо вашу увагу на те, що у виробництві стільців використовується натуральна деревина, що має неоднорідну структуру та колір. У натуральному кольорі структура та тон виробів можуть відрізнятися.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 27930117 |
| Висота посадки | 37 см |
| Внутрішні розміри сидіння (ШхГ) | 50 x 47 см |
| Габарити (ШхГхВ) | 59 x 73 x 78 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | натуральний дуб / тканина |
| Кількість в пакованні | 1 в 1 |
| Матеріал | Масив дуба/ППУ/Тканина |
| Назва | Лаунж крісло Chill дуб натуральний |
| Назва модифікації | Лаунж крісло Chill дуб натуральний |
| Рекомендоване навантаження | до 140 кг. |
| Розділ | Стільці та крісла |
| Ціна | 13990.00 |
- Ціна: 13 990 ₴










