Крісло поворотне DIXY чорне/рожеве/білий каркас

влевовправо
Крісло поворотне Intarsio DIXY чорне/рожеве ( DIXYPK ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний/рожевий,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш58 * Г57 * В93-102 см;
Висота сидіння регулюється: 45-55 см
Каркас: білий PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса.
Розмір коробки: 56*26*56 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 |
| Висота | 93-102 см |
| Висота сидіння | 45-55 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Глибина сидіння | 47 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Ширина | 58 мм |
| Ширина сидіння | 47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 796 ₴



