Крісло поворотне FLASH сіре/оранжеве/білий каркас

влевовправо
Матеріал крісла: Мембранна тканина
Колір: сірий/оранжевий
Країна виробник: Китай,
Розмір: 52*59.5*95/103 см;
Висота сидіння регулюється: 39-48 см
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 3 класу, обгумовані ролики.
Розмір коробки: 67*33*58 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Размеры | |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Висота | 95-103 см |
| Висота сидіння | 39-48 мм |
| Глибина сидіння | 52 |
| Колір | сірий/оранжевий |
| Колір каркаса | Білий |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 405 ₴










