Крісло FLASH II сіре/синє/чорний каркас

влевовправо
Матеріал крісла: Мембранна тканина
Колір: сірий/синій
Країна виробник: Китай,
Розмір: 52*59.5*100 см;
Каркас: чорний
Розмір коробки: 66*76*54 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 47 мм |
| Глибина сидіння | 52 |
| Каркас | Метал |
| Колір каркаса | Чорний |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Ширина | 59,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 155 ₴





