Крісло поворотне BERT чорне/чорний каркас

влевовправо
Матеріал крісла: високоякісна сітка та тканина
Колір: чорний
Країна виробник: Китай,
Каркас: чорний
Додаткова інформація: механізм TILT, м'яка поперекова опора, яка регулюється вгору і вниз, 3D підголівник, рухомий підлокітник, міцна нейлонова основа, безшумні колеса.
Розмір коробки: 70*33*63 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 |
| Висота | 122-132 см |
| Висота сидіння | 45-55 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина сидіння | 50 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Ширина | 73 мм |
| Ширина сидіння | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 985 ₴






