Матеріал сидіння: пластик
Матеріал каркасу: деревина
Колір сидіння: білий
Колір каркасу: бук
Розмір коробки: 57*55*51 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Висота | 81 см |
| Висота сидіння | 45 мм |
| Глибина сидіння | 40 |
| Колір каркаса | Бук |
| Матеріал крісла | Пластик |
| Упакування | 4 шт. в 1 пакованні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 048 ₴









