Матеріал сидіння: пластик+екошкіра
Матеріал каркасу: деревина
Колір сидіння: білий
Колір каркасу: бук
Розмір коробки: 63*62*50 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 |
| Висота | 81,5 см |
| Висота сидіння | 45 мм |
| Глибина сидіння | 42 |
| Колір каркаса | Бук |
| Матеріал крісла | Пластик/Екошкіра |
| Упакування | 4 шт. в 1 пакованні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴









