Cтілець ALVIS чорний каркас/чорний

влевовправо
Розмір коробки: 77*68,5*52 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Глибина сидіння | 43 |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 474 ₴






