Стілець TOTORO чорний каркас/тк.св.+тем.зелений

влевовправо
Матеріал сидіння: тканина букле
Матеріал каркасу: металева трубка з матовим порошковим покриттям чорного кольору
Колір сидіння: світло-зелений+темно-зелений
Колір каркасу: чорний
Розмір коробки: 99*61*55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79 см |
| Висота сидіння | 49 мм |
| Колір | світло-зелений+темно-зелений |
| Матеріал крісла | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 020 ₴





