Cтілець ERNEST чорний каркас/темний беж тк.

влевовправо
Матеріал сидіння: фактурний вельвет
Матеріал каркасу: металеві ніжки з чорним порошковим покриттям
Колір сидіння: темний беж
Колір каркасу: чорний
Максимальне навантаження - 120 кг
Розмір коробки: 69*55,5*56 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 |
| Висота | 85 см |
| Висота сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 45 |
| Матеріал крісла | фактурний вельвет |
| Ширина сидіння | 42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 035 ₴











