Пуф Richman Крісті Фінт Лаванда

влевовправо
Пуф Крісті від Richman поєднує сучасні геометричні форми з елегантним дизайном, що пасує до будь-якого інтер'єру. Завдяки надійному дерев'яному каркасу та прямокутним формам, він забезпечує зручність і комфорт. Пуф можна використовувати як підставку для ніг, додаткове сидіння або зручне місце для перевзування. Richman пропонує 350 варіантів оббивок від відомих українських виробників, що дозволяє обрати ідеальний варіант для вашого дому.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 450 мм |
| Габарити упаковки: | 450 x 450 x 500 мм |
| Довжина виробу | 400 мм |
| Колір оббивки | Фінт Лаванда |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Флок Фінт |
| Мoдель | Крісті |
| Об'єм упаковки: | 0,1 м3 |
| Ширина виробу | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴




Відправка з 16 квітня 2026