Диван Richman Спейс Потрійний широкий на металокаркасі Флай 2210 + Флай 2230

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 202615 456 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Richman Спейс — універсальний і підходить для сучасних інтер'єрів. Він має стійкі дерев'яні ніжки у чотирьох кольорах або металокаркас, квадратні форми та прямі кути, забезпечуючи зручність і естетику. Модель легко доглядати, що робить її ідеальною для використання в залах очікування, кафе та клубах. Доступно більше 500 варіантів оббивки в 10 000 відтінках, з можливістю вибору між екошкірою та іншими високоякісними матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 50 кг г |
| Висота виробу | 760 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 310 мм |
| Висота спинки | 310 мм |
| Габарити пакування: | 2120 x 770 x 670 мм |
| Глибина виробу: | 760 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Колір оббивки | Флай 2210 + Флай 2230 |
| Комплектація виробу: | Спейс Потрійний широкий |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Мoдель | Спейс |
| Об'єм пакування: | 1,1 м3 |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Ширина виробу | 2100 мм |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 456 ₴









