Стілець Richman Анна Ролл Хром Сімпл 53

влевовправо
Стілець Анна Ролл поєднує стиль та комфорт завдяки м’якій сидячій поверхні, наповненій синтепоном, та елегантному декору з ґудзиками. Його міцний каркас із багатошарової фанери гарантує довговічність і витримує великі навантаження. Оббивку можна вибрати з велюру, рогожки або шкірозамінника, а механізм “Піастра” дозволяє регулювати висоту сидіння. Крім того, стілець оснащений хромованою або чорною хрестовиною з прогумованими роликами для плавного руху та захисту підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9 кг г |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1000 мм |
| Висота виробу у нижньому положенні: | 900 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 530 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 430 мм |
| Висота спинки | 550 мм |
| Глибина виробу: | 530 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Колір оббивки | Сімпл 53 |
| Комплектація виробу: | Анна Рол Хром |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 або 4 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр Сімпл |
| Мoдель | Анна Рол |
| Ролики: | Прогумовані |
| Хрестовина | Хромована, посилена металева |
| Ширина виробу | 450 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 286 ₴











Відправка з 17 квітня 2026