Стілець Richman Альба Ю Ролл Пластик Малколм 28

влевовправо
Richman Альба Ю Ролл — сучасний офісний стілець із хрестоподібною основою та м'якою оббивкою, ідеальний для офісних просторів. Він поєднує мобільність, компактність і комфорт завдяки м'якому сидінню та посиленому каркасу з багатошарової фанери. Клієнти можуть вибрати матеріал оббивки з понад 500 видів тканин, що впливає на вартість стільця, а також хрестовину — хромовану або чорну з прогумованими роликами для більшого комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9 кг г |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 890 мм |
| Висота виробу у нижньому положенні: | 810 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 490 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 410 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
| Глибина виробу: | 550 мм |
| Глибина сидіння | 410 мм |
| Колір оббивки | Малколм 28 |
| Комплектація виробу: | Альба Ю Рол Пластик |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 або 4 |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Матеріал оббивки: | Велюр Малколм |
| Мoдель | Альба Ю Рол |
| Ролики: | Прогумовані |
| Хрестовина | Пластикова |
| Ширина виробу | 440 мм |
| Ширина сидіння | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 020 ₴





Відправка з 17 квітня 2026