М’яке крісло Richman Спейс на Металокаркасі Шкіра Люкс Чорна + Чорний

влевовправо
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 202643 110 ₴
+380 (50) 267-62-37
Наталіяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Спейс від Richman поєднує мінімалістичний дизайн з квадратними формами та ергономічним комфортом, що робить його ідеальним для будь-якого сучасного інтер'єру. Доступне на міцному металокаркасі у трьох кольорах або на дерев'яних ніжках, воно підходить для дому та громадських просторів завдяки своїй міцності та невибагливості у догляді. Ви можете вибрати з понад 500 тканин та 10 000 відтінків, щоб зробити ваш інтер'єр особливим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 25 кг г |
| Висота виробу | 760 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота підлокітника: | 310 мм |
| Висота спинки | 310 мм |
| Габарити пакування: | 920 x 770 x 670 мм |
| Глибина виробу: | 760 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Колір оббивки | Люкс Чорна |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Матеріал каркасу | дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал оббивки: | Шкіра Люкс |
| Мoдель | Спейс |
| Об'єм пакування: | 0,47 м3 |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Ширина виробу | 900 мм |
| Ширина сидіння | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 110 ₴







