Металева тумба для телевізора та аудіо-відеотехніки з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6941
чорне / срібло, чорне / золото, чорна мідь, біле / срібло, білий / оксамит
7080
жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото, бордо
7165
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная диагональ телевизора | 55 дюйм |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор, Под аудио-видео аппаратуру, Под домашний кинотеатр |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 55 мм |
| Глубина тумбы | 40 мм |
| Ширина тумбы | 120 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 6 941 ₴



