Металевий журнальний стіл з ДСП полицями буде вдалим елементом інтер’єру кімнати в стилі Прованс, Бароко або Вінтаж.
Конструкція дуже міцна та практична, а порошкове фарбування забезбечує виробу стійкість до подряпин.
Колір покриття
білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
6400
чорне / срібло, чорне / золото, чорна мідь, біле / срібло, білий / оксамит
6543
жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото, бордо
6630
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота столика | 55 мм |
| Глубина столика | 40 мм |
| Длина столика | 75 мм |
| Каркас, ножки | сталь |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина столешницы | 16 |
| Форма столешницы | прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 6 400 ₴



